Groot 18e eeuws religieus schilderij. Duitse School. Koningin van Bohemen met engel St. Jean. Provenande Chanoinesses de Jupille pres Liege. De biecht. Olieverf op linnen. Eén restauratieplek en één scheurtje rechtsboven. Afmeting: H 126 x B 160 cm. In redelijk/goede staat.