Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parelmoer in bloemmotief 80x66x56cm. Cond.: G