Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G
Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G
Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G
Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U
Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G
voetenbankje in barokstijl 20e eeuw van notengekleurd beukenhout. Voetenbankje heeft leeuwepootjes en divers snijwerk. recentelijk opnieuw gestoffeerd 42x87x48cm.
Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G
Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G
Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G
Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U
Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G
Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G
Eikenfineer Hollands buikkastje op klauwpoten, lichte schade 65x73x40cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G
Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G