Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Naaitafeltje ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper 155x67cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

Perzisch tapijt
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 139x90cm. Cond.: U

Perzisch kleed 180x115cm.
Resultaat: 27 EUR

Perzisch kleed 180x115cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1810
Resultaat: 750 EUR

Massief eikenhouten Duitse biedermeier kast ca. 1810 met twee gepaneelde deuren. Onderkant met ruitvorimge decoratie 187x158x63cm. Cond.: G

Salontafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G

Barokstijl bankstel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G

Grote nappa leren stoel
Resultaat: 135 EUR

Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U

Ovale tafel
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G

Voetenbankje barokstijl
Startprijs 45 EUR

voetenbankje in barokstijl 20e eeuw van notengekleurd beukenhout. Voetenbankje heeft leeuwepootjes en divers snijwerk. recentelijk opnieuw gestoffeerd 42x87x48cm.

Mahoniehouten plantentafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G

Duitse kist
Resultaat: 225 EUR

Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G

Ovale tafel, salonmodel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G

Eikenhouten servieskast
Resultaat: 100 EUR

Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G

Hollandse klepsectetaire
Resultaat: 125 EUR

Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U

Arm foltaire
Startprijs 15 EUR

Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G

Mahonie vitrine
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.

Mahonie speeltafel met marmer
Resultaat: 300 EUR

Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...

Eiken dressoir
Resultaat: 80 EUR

Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 30 EUR

Eikenfineer Hollands buikkastje op klauwpoten, lichte schade 65x73x40cm. Cond.: G

Tafel, salonmodel
Startprijs 50 EUR

Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G