Twee grote 19e eeuwse Kantonese Familie Rose vazen met Familie Rose decors en figuren. Mooie kwaliteit. Eén vaas beschadigingen bij Foo-honden kop + minimale chip. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.