Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figuren in tuin decor, goed. Eén schotel, figuren in tuin decor, beschadigd. Afmeting: 8 - 12,5 cm. In redelijk/goede staat.