Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.