Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Chinese hardhouten gestoken Libation cup met floraal/vogel decor. Afmeting: 4 x 5,5 x 4,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met tuin/floraal decor. Afmeting: 8 x 32 x 24 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees celadon porselein met craquelé glazuur. Kleur: Groen/grijs. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met mandarijn/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord. Acht-kantig. Met floraal emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, Chinees porseleinen guan yin. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Zware, Chinese bronzen censer met deksel. Fruitranken/kat-achtige dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.