Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Jan Strijbos. Eerste helft 20e eeuw. Groot romantisch landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 104 cm. In goede staat.
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Ongesigneerde, moderne bronzen figuren groep. Verliefd paar. Art Deco-stijl. Afmeting: 32 x 46 x 24 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge. Wortelnoten. Martinus Klok Amsterdam. Uurwerk met dagaanduiding, seconden, datumaanduiding en maanstand. Slagwerk op twee bellen. Houtgesneden poppen. Afmeting: H ...
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
19e Eeuwse Cercle Tournant klok met tijd + datumaanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Verguld brons + rood marmeren basement. Thiery a Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Bijzonder kapitale Spaanse choker, broche, goud met zilver, 750/000 en 750/000, met diamanten en smaragd. Choker met een collier gemaakt uit florale schakels uit goud en zilver, deels bezet met diaman...
Twee delen Chinees Wucai porselein. 1x Dekseldoos met floraal/vogel decor, bodemmerk. 1x Stemcup met zotjes in tuin decor, bodemmerk. Afmeting: 8 - 12,3 cm. In goede staat.