Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.
Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Franse glaspendule met brocotgang + vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.
Groot lot zilveren oorstekers met diverse stenen. Totaal ca 85 gram. In redelijk goede staat.
Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...
Hanger van een olifant met geelgouden versiering en een robijntje in het oog. 26x20mm. ca 3,1 gram. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, mechanisch, AERO Neuchatel, met een witte wijzerplaat met bloemdecor. Werkend. 47,5 mm. In goede staat.
Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...
Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, 3 tands met een strakke bewerkte steel. 12 cm. ca 123 gram. MT.: P.Oostrom, Schoonhoven. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...
Zilveren koffiekan, 833/000, hoog model met bolle buik op ronde voet. Diverse deuken. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 21x14x25cm. ca 570 gram. Diverse deuken. In redelijk goede staat.
Zilveren chocoladekan, 950/000, vierkant model met ingesprongen hoeken, versierd met graveerwerk. De kan is voorzien van een vierkant bewerkte deksel met graveerwerk en knop. De kan heeft een houten ...
Lot met 3 zilveren rammelaars, een puttihoofd en bloem, 800/000, beiden met bijtring en een medaillonvormige element met guirlande. 5-10cm. ca 50 gram. In goede staat.
Twee zilveren kannen, 934/000, vierkant gecontourneerd model met ribben en voorzien van een scharnierend deksel, bevestigd met een pen met ketting. De kan heeft een zilveren knop en een zwart houten g...
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kleine penselenvaas, figuren in landschap decor, 19e eeuw, haarlijnen. 1x Censer op drie pootjes met karaktertekens, 18e - 19e eeuw, goed. 1x Kleine vaas met fl...
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met floraal/figuren/herten/tekst/goud decor. Emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Gebruikssporen maar géén beschadigingen. Afmeting: H 23 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met verso floraal reliëf + bodemmerk. Afmeting: Ø 16,1 cm. In goede staat.
Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke st...
Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met paars/rood flambé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,4 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met zowel voor als achter een draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...
Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.
Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...
Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.