Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Cargo et cetera. Bestaande uit: Celadon, scherf eraf + Floraal decor, met bodemmerk + floraal decor, later. Afmeting: 14 - 19 cm. In redelijk/goede sta...
Gebedsmolen uit een zilverhoudende legering, versierd met turkoois, lapis lazuli, granaten en een benen versierde rand met tekst. ø9x26cm. Eén turkoois ontbreekt. Verder in goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie Rose, Samson decor. Bestaande uit: Vier kopjes (één haarlijn), vijf schotels (twee beschadigd), één kom (haarlijn). Afmeting: 7 - 14 cm. In redel...
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met groen celadon glazuur en floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 31 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.