Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...
Kleine 18e - 19e eeuwse koloniale teakhouten documentenkist met origineel beslag en slot. Afmeting: 43 x 62 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen klepkan. 18e - 19e Eeuw. Binnen in bodem applicatie roos van Tudor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met guirlandes en ranken. Circa 1900. Glasstukjes af van grote lampenkamp. Afmeting: 72 x Ø 70 cm. In redelijk/goede staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken historisme Gründerzeit schaarstoel. Circa 1880. Duitsland. Afmeting: 110 x 67 x 55 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast met opzet. Jugendstil. 1910 - 1920. Massief origineel beslag. In goede staat.
Franse mahonie armstoel. Circa 1860. Afmeting: H 99 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
Groot handgeknoopt tapijt. Geheel gedecoreerd met floraal decor. Afmeting: 345 x 250 cm. In goede staat.
Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.
Vier diverse kleden. Vier handgeknoopte Perzische kleden, onder andere antieke. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 105 x 86 cm. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 104 x 75 ...
Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts polychroom Fayence figuur. Naakte vrouw met pot. Gemerkt L.V.S. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Porseleinen figuur. De drie gratiën. Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse grote schotels. Divers. Eén bord gemerkt 'de Klaauw'. Beschadigingen. Afmeting: Ø 31 - Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf maal oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Chinese Foo-honden met blauw glazuur. Twee katten met blauw glazuur. Eén wit porseleinen kat van Royal Copenhagen. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede...
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Groot lot oud/antiek interessant porseleinen serviesgoed. Onder andere: K.P.M., Meissen, Dresden, Fürstenberg, Rosenthal, Engels, Biedermeier, historisme et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6...
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Chips rand. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met goud/landschap/floraal decor. Twee schotels haarlijn. Kopjes goed. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...
Zilveren theedoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel met knop. Getekend: St Eloy. 14x10x11cm. ca 292 gram. In goede staat
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...
Geelgouden hanger, 585/000,met saffier en diamant. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand bezet met 14 kleine singlecut geslepen diamantjes, ...
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Bicolour gouden ring, 585/000, met diamanten. Strakke fantasiering met wit- en geelgoud, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte ring 9 mm. ø 55. ca 3,5 gram. Winkelverkoop...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
Witgouden solitairring, 750/000, met diamant. Ring voorzien van een 6 poots klassiek chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,30 ct SI/P. ø53, ca 4,1 gram. Winkelverkoopprijs € 1699,-. Nieuw
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, voorzien van ene bronzen binnenbel, rond model versierd getrembleerde randen en floraal graveerwerk. MT.: A.H.Ankum, Zaandam jl.:h:1867. Rand is wat uit model en voorzien ...
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit; mosterdpot, voorzien van 835/000 zilveren deksel met handgreep als slang deksel ooit gerepareerd + stel ovale zoutvaatjes. Alle drie op...
Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
H.M. Krabbé, 1930. 1868 - 1931. Drie Pekinese hondjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat