Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Kristallenlodereinfles met slijpwerk voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, met kroonvorm en voorzien van graveerwerk dopje er gerestaureerd. ø3x10cm. In redelijke staat.