This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Lot zilveren sieraden
Result: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een broche met parel en blauwe steen, een grote hanger met filigrain en een paarse steen, vierkante rozetring met blauwe steen, fantasiering met groene stenen en markesiet, d...

Zilveren doosje
Result: 120 EUR

Zilveren doosje, 833/000, rond model met scharnierend deksel versierd met filetranden. MT.: Koninklijk Nederlandse edelmetaalbedrijven Van kempen, Begeer en Vos, Utrecht, jl.:M:1922 ø 8x5cm. ca 134 gr...

Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht
Result: 60 EUR

Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Result: 160 EUR

Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband
Result: 110 EUR

Armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 2 rijen bloedkoralen met tonvormige koralen, 6x6mm en takjes, om en om, bevestigd aan ovaal sluiting met geschulpte rand en grave...

Gouden armband met robijn en zirconia
Starting price 650 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met robijn en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde robijnen met daartussen zirconia's. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 11,4 ...

Gouden ring robijn
Starting price 220 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met sterrobijn. Ring met een ronde zetkast met getorste rand, bezet met een rond cabouchon geslepen sterrobijn, ø 9 mm. ø53. Voorzien van kantelbollen. ca 7,3 gram. In goede ...

Empire kabinet, 1800
Starting price 500 EUR

Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1800
Result: 600 EUR

Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden met filigrain
Starting price 40 EUR

Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.

J. Messe, Stadsgezicht
Result: 50 EUR

J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Lot edelstenen
Result: 40 EUR

Lot edelstenen met een beursje. Met parels, tijgeroog en kralen.

2x Gemerkte Chinese vazen
Starting price 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Result: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Eenden
Starting price 50 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Italiaanse klepbank
Result: 1.200 EUR

17e Eeuwse Italiaanse houtgestoken notenhouten Renaissance klepbank met putti, mascaronen (fratzen) en leeuwen voorstellingen. Afmeting: 115 x 159 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

Parelmoer lepeldoos met zilveren lepels
Result: 90 EUR

Parelmoeren lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepels, 835/000, met puntbak en bokkepoot. 8,5 cm. totaal ca 33 gram. 15,5x8x4cm. In goede staat

Witgouden armband
Starting price 1.100 EUR

Elegante witgouden armband, 585/000, breed model met baksteenschakels in het midden en langs de randen voorzien van 2 banden met vossenstaartschakels. Met bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. lengte ...

Zilveren brandewijnkom,
Result: 550 EUR

Zilveren brandewijnkom versierd met floraal drijfwerk en voorzien van een gekroond schild. Met horizontale grepen voorzien van putti. 24x12x8cm. ca 238 gram. Voorzien van Z1 keur. In goede staat

Lot Chinees serviesgoed
Result: 160 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...

Antieke paardjesregulateur, 1890
Result: 70 EUR

Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse grote comtoise met emaille wijzerplaat en vouwslinger. Beschadigd. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren koektrommel op tablet
Result: 480 EUR

Fraaie zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000. Rechthoekige koektrommel met ronde hoeken en scharnierend deksel geplaatst op een bijbehorende onderschotel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist j...

Zilveren zege-wagen met putti
Result: 1.200 EUR

Prachtige zilveren zege-wagen, 800/000, uitbundig versierd met acanthusbladeren, palmetten en rasterpatroon met bloemen. Op de wagen is een putti met duif bevestigd en aan de voorzijde is de wagen voo...

Chinese Familie Verte vaas
Result: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Russische koekoeksklok
Starting price 30 EUR

Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1840
Result: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Starting price 25 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jachthond
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Result: 110 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1890
Result: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Result: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

2x Imari schotels ø 31 cm.
Starting price 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Starting price 30 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

Zilveren horloge, Bernarnd Piot
Starting price 100 EUR

Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat

3x Oude Chinese werken op zijde
Starting price 30 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht
Starting price 40 EUR

M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Starting price 600 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers in een bloemvorm, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met trapezium geslepen diaman...

Gouden armband met smaragd en zirconia
Result: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met smaragd en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde smaragd met daartussen zirconia's. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaa...

Antieke terracotta reliëf tegel
Result: 70 EUR

Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule
Starting price 1.750 EUR

Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

Zilveren koektrommel & onderzetter
Starting price 850 EUR

Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...

4x Japanse porseleinen schotels
Result: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

Zilveren bak met cloissonee
Result: 800 EUR

Fraaie zilveren suikerbak met hengsel, 84 zolotniks, 875/000, versierd met cloissonne bewerking. Voorzien van vergulde binnenbak. ø12x15cm. ca 300 gram. Cloissonne iets beschadigd, verder in goede sta...

Schotel met zilveren beugel
Starting price 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Schaal met slijpwerk en geschulpte rand voorzien van een zilveren beugel, deels getorst, met parelrand.ø24x19cm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist,...

A. van Gilst, Schelpenvisser op strand
Result: 80 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Gouden ring met baguette diamanten
Starting price 1.300 EUR

Wit- met geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een deel van de band in witgoud en een deel geelgoud bezet met een diagonale rail met baguette geslepen diamanten, totaal ca 0,37 ct. Breedte r...