This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Zware vernikkelde deurstop, 1900
Starting price 75 EUR

Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.

Grote houtbak met zwaan decor
Starting price 80 EUR

Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.

2x Tafellampen (brons)
Result: 40 EUR

Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.

Wandblaker, 18e - 19e eeuw
Result: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.

19e Eeuws wandrek
Result: 70 EUR

19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1900
Result: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.

Bronzen vijzel, 18e eeuw
Result: 180 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse kassa
Result: 425 EUR

Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.

G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht
Result: 50 EUR

Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Starting price 80 EUR

2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Result: 180 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.

Albast plaquette in lijst
Starting price 150 EUR

Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.

5-Delig Makkumer kaststel
Starting price 300 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

Grote Fürstenberg pronkvaas
Starting price 300 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.

Armband met granaat en parel
Starting price 150 EUR

Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...

4 Delen antiek glas, divers
Starting price 70 EUR

Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Result: 300 EUR

Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...

Zilveren miniatuur, Paard
Result: 110 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat

3x Kristalglas
Starting price 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

Grote Murano-stijl glazen vis
Result: 77 EUR

Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.

Inktstel met zilver
Starting price 110 EUR

Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...

Glazen stier
Result: 40 EUR

Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Starting price 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Result: 90 EUR

E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.