Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Zilveren petitfourschep en compotelepel, 833/000, gecontourneerde petitfourschep versierd met graveerwerk, MT.: Fa Manikus Verhoef, Arnhem, jl.:w:1881 en een compotelepel met een peervormige bak met g...
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en ankergang. Figuren bij wijnvat. Afmeting: 38 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.