Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met edelstenen. Venetiaans collier met een rechthoekige hanger met 7 rijen bezet met citrien, amethist, granaat en peridot. 42 cm, 15x20mm. ca 7,2 gram. Nieuw
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren sigarettendozen, langwerpige doos met lijnendecor en een geschulpte rand, 800/000, voorzien van monogramgravure en gravure aan de binnenzijde, 7,5x8cm, MT.: Robert Kraft, Pforzheim, en e...
Antieke gesigneerde tafellamp met ice crack glas. Circa 1910. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 25 x 28 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.