This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

42. Oktoberveiling 2019

Auction on Friday, October 4, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

W. van Norden, Landschap met figuren op zandpad
Starting price 150 EUR

Wim van Norden. 1917 - 2001. Landschap met figuren op zandpad. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

R. Withaar, Drentse boerderij
Result: 80 EUR

Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

L. Goffin, Schapen bij knotwilgen
Starting price 150 EUR

L. Goffin. Circa 1900. Schapen bij knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 99 cm. In goede staat.

E. Walter, Duingezicht
Result: 80 EUR

E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boerderij
Result: 125 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

G. Corneille, Duif met compositie muzikant
Result: 250 EUR

Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

F. Subat?, Kleurrijk landschap
Starting price 70 EUR

F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Starting price 300 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures, Amsterdam
Result: 60 EUR

Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...

van Huffel, Boerderij met figuren
Result: 50 EUR

van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Starting price 30 EUR

J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Starting price 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn
Result: 100 EUR

P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.

Erhardt, Paardenhoofd
Result: 225 EUR

Erhardt. Circa 1980. Duitse School. Paardenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Result: 90 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Starting price 30 EUR

Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Result: 25 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

Korver, Bengaalse tijger
Result: 80 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. Lambert, Vele spelende figuren op strand
Result: 180 EUR

L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Starting price 30 EUR

J.H. Doeleman. 1848 - 1913. Figuren op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: H 12 x B 17 cm. In goede staat.

2x Gravures, Middelburg+Zierikzee
Result: 30 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gravures. Eén maal Middelburg. Handingekleurd. Fait par Aveline. C.P.R. Eén maal Zierikzee. H.S.F. 1754. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Starting price 200 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam damasten servet, 1955
Starting price 150 EUR

M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Result: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.