19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met een bloemvormige zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel, ø 18 mm. ø 55. ca 10,1 gram. In goede staat
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Twee maal porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Delftse-stijl tulpenvaas in etagieres. Eén maal vaas met diverse figuren, gemerkt Wonderable for Pol's Potten. Souvenir Holland. Nieuwprijs € 439,=...
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Collier van 4 rijen gefacettteerde gitkralen, ø10 mm, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met git en filigrain versiering. 833/000. lengte 39 cm. Enkele verschillende kralen.
Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Twee borden beschadigd. Vier borden randschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Vijf maal Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: *Jongen met tas en blad in de hand, Nr.: 569. *Jongen met bladmuziek, Nr.: 135. *Jongen als dirigent, Nr.: 129. *Jongen met bril en pop, Nr.: 127. ...
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Twee Hongaarse porseleinen eenden. 20e Eeuw. Hollo Haza met goud decor. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Groot oud Chinees porseleinen figuur van een hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met zuil en klauwpoten. Afmeting: 70 x 142 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode. Achterwand en ladenbodems vervangen. Circa 1760. Afmeting: 87 x 110 x 56 cm. In redelijke staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.