Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Chinese optocht met draak decor. Afmeting: 31 - 17,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.
Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...
Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...
Zilveren chatelaine met naaigarnituur, 833/000. Chatelaine met rokhaak voorzien van een peervormig element met c-voluten en een voorstelling met zittend figuur, een schaar met zilveren grepen met flor...
Zilveren houder in boekvorm met kantelbaar schild met gravure: vrijheid, gelijkheid broederschap, voorzien van monogram, en aan de andere zijde CEVB met een wapen. Voorzien van belastingkeur voor onge...
Zilveren molenbeker, 833/000, met een gedreven beker met voluten en floraal patroon. Voorzien van molen met trap en molenaar en een fluitje. Wieken gerestaureerd. ø8x19cm. ca 163 gram. Schoonhoven. In...
Bijbel met schildpadbekleding, voorzien van dubbele zilvere sloten, hoekstukken en draaghaken met ketting. Het nieuwe testament. MT.: Andries Sets, Rotterdam, jl.: S:1799. 10x15x5cm. Wat barsten in de...
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...
Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Bloedkoralen collier met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier met bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een tonsluiting met veiligheid. lengte 130 cm. ca 84 gram. In goede staat
Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose bloempot met figuren in tuin decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 21 cm ø. In goede staat.