Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén gemberpot met rondom landschap decor, 18e eeuw. Eén theepot met vogel en bloesem decor, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...
Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Grote zilveren hanger, 925/000, met een ovaal cabouchon geslepen roze agaat, 25x33mm. Voorzien van groot zilveren hangeroog. 5x2,5cm. ca 11,5 gram. In goede staat.
Zilveren broche en een witmetalen dasklem met vliegtuig. Broche met geemailleerde spelende kinderen en een dasklem met een vliegtuig.
Groot lot met diverse sieraden, o.a. broches, armband met kwartsstenen, horloges en parelcolliers.
Antiek 835/000 zilveren vorkje met Biedermeier graveringen. Mr. I.N. Kramer-Amsterdam. Anno 1851. Gewicht: circa 12 gram. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel. Oorknoppen met een bloemvorm in het midden bezet met een kleine parel, ø 3mm, ø oorknop 6,5 mm. ca 0,8 gram. In goede staat
Ronde zilveren hanger, 925/000, met peridot en blauw topaas. Een ronde hanger met in het midden een blauw topaas, daaromheen een rand met 6 peridots en daaromheen een rand met 16 blauw topazen. ø hang...
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Zilveren choker, 800/000 met saffier en zirconia's. Venetiaans collier met in het midden een V-vormig element bezet met ovaal gefacetteerde saffieren en zirconia's. 43 cm. ca 10,6 gram. In goede staat
Elegante ring, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 2 steentjes. ø53 ca 1,7 gram In goede staat
Lot sieraden met o.a. 2 paar zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een parel en met een rosé hanger, een paar oorknoppen met zoetwaterparel, diverse broches en colliers..