Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat
Collier van gekleurde ronde agaatkralen, ø 6mm, 3 rijen bevestigd aan een geelgouden sluiting gemaakt uit filigrain. 40 cm. In goede staat
Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Drie entree dishes, plated rechthoekige model met getorste rand, één met een groffe rand en twee met een fijnere rand. 28x21x8cm.
Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en citrien. Geelgouden ring met 4 kleine briljant geslepen diamanten in de band. Aan de band zit een witgouden hanger in de vorm van een zonnetje met in het midde...
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102
Twee antieke Den Haagse Rosenburg polychrome platelen vazen met florale decor. Circa 1915 - 1920. Schilder LS. Nr. 299. Afmeting: 14 x 8 cm. In goede staat.
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Grote oude abrikoosvormige Chinees porseleinen waterpot met deksel en theeglazuur. Bodemmerk. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met florale decor. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel en rode steen. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde rode steen met een rand met zaadpareltjes. Eén ontbreekt. ca 1,8 gram. ø58. In redelijk goede sta...
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...
Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vijf maal diverse dolken/machette en bajonets. WO II. Afmeting: 30 x 61 cm. In goede staat.
Mooie Indonesische kris met figuur met slagtanden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 46 cm. In goede staat.
M. Roche. Miniatuur. 19e Eeuw. Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig in militair uniform. Gouache op ivoor. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
W. Müller. Eind 19e eeuw. Meisjesportret Maria Miniscalo. Houtskool opgehoogd met wit. Buitengewone kwaliteit !! Gemengde techniek op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom op hoge voet. Met figuren in landschap decor. Afmeting: 6 x 17,7 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...
Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. En een Chinees porseleinen Familie Verte bord met zes tekens bodemmerk met decor van fig...
Oude Chinese kraag vaas fam rose met figuren decor 20 e eeuw,38 cm cond G en Familie Rose dekselvaas met rood bodemmerk. Bovenrand gerestaureerd omstreeks 1900. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede st...
Chinees porseleinen drakenvaas met opgewerkt goud decor, gesigneerd 20e eeuw 18xø9cm cond G.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Havengezicht. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: 22 x 33 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.
Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Twaalf kunstreproducties Toon Tieland. 1919 - 2006. In originele map. Gelimiteerde oplage. Afmeting: 31,5 x 22 cm. In goede staat.
Guilliaumme Corneille. 1991. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Vrouw met palmboom. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 21 cm. In goede staat.
D. Wiggers. 1866 - 1933. Heuvelachtig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Die Fünfte Egyptische Plage. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
P. Pahle?. Duitse School. Circa 1880. Duits riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Sophie H....... Twee soldaten bij stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 29 cm. In goede staat.
A. Schaap. 20e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.
P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.
L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren met engelen. Drie-kleurig gebruneerd. Afmeting: 34 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.