This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

20x Munten, divers
Starting price 120 EUR

Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse wandspiegel met hoedenhouders
Result: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal figuur
Starting price 50 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur. Ontwerp Albert Caasman. 1886 - 1968. Hoofdje gelijmd. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.

Gouden armband met diamant
Result: 280 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met diamant. Armband met bolle langwerpige schakels, 3x9mm, met daartussen een vierkante schakels bezet met een single cut geslepen diamanten, Totaal ca 0,15 ct. 19,5cm. V...

Gouden broche met maansteen
Starting price 175 EUR

Geelgouden broche 585/000 met maansteen en turkoois. Ovale broche gemaakt uit maansteen met daarop een versiering met turkoois steentjes in goud. Om de maansteen zit een brede gouden rand. Grootte 35x...

Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910
Result: 100 EUR

Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.

2x Voetenbankje
Result: 30 EUR

Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.

Cactus jardiniere, 1920
Result: 225 EUR

Aparte Art Deco keramieken cactus jardiniere. Zwart-creme. Circa 1920. Twee oude haarlijnen. Afmeting: 14 x 46 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Result: 45 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

Engelse eiken kist, 18e eeuw
Result: 50 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke voorraadblikken
Result: 70 EUR

Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Odeurflacon, zilver
Starting price 40 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Result: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.