Collier en armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 8mm, bevestigd aan een goud op zilveren sluiting in bloemvorm met groene stenen. ø 22 mm. lengte 19-41cm. In goede staat
M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl hangvitrinekastje + divers antiek porselein, onder andere: Duits, Chinees, leuk miniatuur inktstel. Circa 1930. Afmeting: 66 x 67 x 14 cm / 3 - 7 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse diverse Imari porseleinen borden. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Hanger in de vorm van een hart pavégezet met diverse zirconia's en voorzien van een venster met swinging stones. 35x27,5mm, ca 13,6 gram. In goede sta...
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.
Lot oud Duits Fürstenberg serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels met vogel decor, divers. Twee kop en schotels met florale decor. Afmeting: 6,5 - 15 cm ø. In goede staat.
Lot met 6 zilveren bestekdelen, 833/000, model Puntfilet, met een petitfour-schep, een jamlepel, 2 botermesjes en 2 vleesvorkjes. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Voorschoten en Begeer, Voorschoten,...
F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met agaat. Ovale broche met roodbruine streepagaaat in een gladde gouden zetrand. Grootte 35x27 mm. ca 11.9 gram. In goede staat
Lot van drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung met paradijsvogels in landschap decor. Eén bord goed, één bord chips, één bord beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staa...
Aparte oude Chinees porseleinen dekselpot. Blauw-wit. Haarscheur. Afmeting: 18 x 13 cm. In redelijke staat.
Gouden ring, 585/000, met emaille en diamant. Bolle smalle ring met turkoois emaille zijkanten en in het midden 3 rijen met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,12 ct. Breedte 5 mm, ø 53 ca 3,5 gr...
Oude Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met florale en figuren decor. Afmeting: 26 x 11,8 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Twee bijbels met zilver. Bijbel met een donker bruine kast met zilveren slot met ruitvormig rozet, MT.: Onbekend, Utrecht. jl.:G:1816, 7x12x3,5cm. en een bijbel met bewerkte kaft voorzien dubbel zilve...
Fraaie zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd patroon met krullen versierd met strikken, guirlandes en cartouchen. 19x14x4cm. ca 130 gram. In goede staat
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Authentiek Spitfire vliegtuig compas. Type P.8.M. No.: 135458 B. Afmeting: 8 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.