Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.