This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Friese zilveren brandewijnkom
Result: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Antiek mes met zilveren heft 1830
Starting price 120 EUR

Antiek mes met zilveren heft, 833/000, gedreven met een voorstelling van schaatsters en een arreslee met figuren. Voorzien van een hond op het uiteinde van de steel. jl.:V: 1830. 26 cm. In goede staat

Zilveren tang
Starting price 100 EUR

Zilveren aspergetang, 800/000, met geribde bekken en grepen versierd met floraal decor. 27 cm. In redelijk goede staat.

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Result: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Peter Keil,
Starting price 180 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Sigaret rokende vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren besamim houder
Starting price 1.000 EUR

Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...

Set zilver, breidop/armband/hanger
Result: 30 EUR

Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat

Diverse sieraden
Result: 305 EUR

Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.

4x Oude Duitse affiches
Starting price 120 EUR

Vier oude Duitse film affiches. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Unter Seidenen Betten + Super harter Engel (thriller) + Diana Tochter der Wildnis + Die Schein Heiligen von Geldofen. Afmeting: 60...

Rainer Reichert, Bosgezicht met pad
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Starting price 40 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Starting price 160 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Oude vergulde parade degen
Starting price 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Antiek karabijn
Result: 140 EUR

Antiek karabijn. Onschadelijk gemaakt. Deutsche Waffen und Munitions Fabrik Berlin. Espingarda Portugueza. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

Marokkaanse dolk
Result: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Messing fotolijstjes
Result: 50 EUR

Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Starting price 45 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Starting price 40 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Result: 20 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

Set antieke koetslampen, 1900
Starting price 50 EUR

Set antieke koperen koetslampen. Circa 1900. Kleine beschadigingen. Afmeting: 37 x 12 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Plated kandelaren
Starting price 130 EUR

Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij maanlicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boten bij maanlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

4 Zilveren bedels
Starting price 60 EUR

Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...

Gebedenboekje met schildpad
Starting price 100 EUR

Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat