Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.
WO II Duits-Italiaanse lichtgroene tropenhelm met lederen hoofdband. Afmeting: 19 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Originele Duitse WO II Derde Rijk Luftwaffe dolk. Paul Weyersberg & Co. Berlin. Slijtage, en originele patina. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel Japans Katana (lang)zwaard met houten heft en schede. Ongemerkt. Schede gebroken. Lemet en heft in goede staat. Afmeting: L 103 cm. In goede staat.
Antiek Londane sabel met Israëlisch sterteken op lemmet, roggehuid heft en vernikkelde bewerkte handbescherming. Gegraveerd lemmet met kroon en monogram G.R. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.
Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijstjes, 835/000, ovale modellen met bewerkte rand en een houten achterzijde. 6x8cm en 10,5x12,5cm, staander ontbreekt bij grootte lijst. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, ovaal model bezet met granaten. Grootte 23x18mm, ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...
Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Gouden armband met gouden schakels in de vorm van een bloem , bezet met gefacetteerde granaten en schakels gemaakt uit filigrain. De armband is voorzien van e...
Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels,voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorzi...
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een geslepen gourmetschakel met onedele hanger en sluiting. Breedte 6 mm. lengte 28 cm totaal ca.27 gram. In goede staat
Elegant witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker royaal bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 3,8 ct. Deels gevlochten collier uitlopend in een Y, in het midden versierd met florale...
Fraaie zilveren fotolijst, 925/000, met een brede rand versierd met druivenranken. Breedte 35 mm. Grootte 20x25cm. In doos. Met spiegel.
Vier zilveren fotolijstjes in diverse vormen en velours achterkanten. diverse gehaltes. 6,5x8cm-9x12cm. In redelijk goede staat
Geelgouden fotolijst gemaakt van een antiek tasbeugeltje, 833/000, klein glad model met 2 gouden bolletjes. ø 6cm. 1807-1809. één haakje ontbreekt verder in goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.
Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...
Zilveren fotolijst, 925/000, gecontourneerd model met parelrand en houten achterzijde. 11x16c. In goede staat