Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting . 17-18 cm. In goede staat
Antieke porseleinen plaquette in goud kleurige lijst. Gemerkt: Dié 9.12. Afmeting. 17.5 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afmeting. 3x6x7 cm. In goede staat.
Acht Chinese porseleinen kopjes met draken decors, 20e eeuw. Afmeting. 4x5 cm. ø. In goede staat.
Vijf Chinese porseleinen borden met huis in baai decors, naar antiek voorbeeld, 20e eeuw. Afmeting. ø 23 cm. In goede staat.
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee Keulse steengoed kruiken met blauwe florale decors, 19e eeuw. Afmeting. 23-27 cm. In goede staat.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afmeting. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. In redelijke staat
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afmeting. ø 20.5 cm. In goede staat.
Zes porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen van Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afmeting. ø 21 cm.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, blauw floraal decor (chip gelijmd) en een familie roze bord met floraal-en goud decor, Minimale chip. Afmeting. 22-23 cm. I
n redelijk/ goede...
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketteert. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 47x28x8 cm. In goede staat
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø ca. 46.5 cm In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afmeting. 12 cm. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afmeting. 7.5 -13 cm ø. In goede staat
Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afmeting. 12-15 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 16.5 cm. In goede staat.
Antieke Kantonese porseleinen tafellamp met porseleinen fitting. Ca. 1920. Afmeting. 32 cm.
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw, met landschappen- en paradijsvogel decor, Afmeting 22-25cm. In goede staat
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel Afmeting, 18x13øcm. In goede staat
Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat
Drie oude herdenkingsborden. 1x VOC porseleinen fles (1619-1919), 1x Delfts Goedewaagen/Gouda Nieuwe Apeldoornse Courant 1903-1953. (1 chip) Ca. 23-42 cm. Redelijk/Goed. 1x keramieken geglazuurde scho...
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat
Drie grote oude antieke Chinees porseleinen bloempotten met lekschaal, floraal familie verte (tuin)decor, 1e helft 20e eeuw. Afmeting 1x 23x28øcm. en 2x 17x21,5øcm. In goede staat
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw. Voorstelling met Chinese voorwerpen, Gemerkt, Afmeting 30x11øcm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.Afmeting ø12.5 x 5.5 cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beiden haarscheur, Afmeting 21,4øcm. In redelijke staat
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. Afmeting 23,7cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, Afmeting 17x27x24cm. In redelijk/ goede staat
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteerblad met bramen en insectendecor, en een antieke Engelse(gemerkte) goudsteen keramieken melkkan, ca. 1880. Afmeting 17-46 cm. In goede staat
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Chinese jade dekselvaas met Foo-hond, 18e-19e eeuw. Beschadigd, rechter hengsel + haarlijn en chips. AfmetingH.10x6.5cm. In redelijke staat
Duits Meissen porseleinen vaasje met blauw floraal-, insect- en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 14.5 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat
Twee delen vooroorlogs Duits porselein. Kind met geitje, Schaubach (oortje is gelijmd). en een K.P.M. bordje met floraal decor. Afmeting. 14-16 cm. In redelijk/ goede staat
Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat
Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afmeting. 25.5 cm. In redelijk/ goede staat