Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Wim van Norden, 1917 - 2001. 'Poldergezicht met boerderij en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke oliegrafiën? in lijst. Gesigneerd, Eugene de Blok (beschadigingen) Reproductie? op linnen. Afm. 65x55 cm. In redelijke staat
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1960. Voorstelling: Kubistische schepen. Olieverf op linnen. Afmeting 60x80 cm. In goede staat
Oud Perzisch kleed met florale decors, in aardetinten. Afmeting: 124 x 196 cm. In goede staat.
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed met florale decors. Afmeting: 220 x 140 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema (Borne), 1954 Munstergeleen. Bronzen sculptuur op marmeren basement. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Zeer mooie geelgouden 750/000 briljant ring met Zuidzee parel ø 12 mm. en 33 briljanten ca. 0,34 karaat. TW/VS, ø 55, ca. 6,0 g.
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Mooi lot divers plated, 20e eeuw. Bestaande onder andere uit: Theebussen, schalen, kannen, kelken etc... In goede staat. Afmeting, circa: 12-30 cm.
Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met cultivé parel. Oplopende ring met in het midden een cultivé parel, ø 6 mm. De ring heeft een geponsde bewerking aan de zijkanten. ø 59, ca 2,9 gram. In goede staat
Snuifdoos, rechthoekig, koper versierd met turkoois en zilveropleg, BWG, 6,5x4,5x3cm. In goede staat
Twee maal ingekleurde koper gravures, Louis Seize, 18e eeuw. Met engelen en krijger + vrouwen voorstellingen. Gravures op papier. Afmeting: circa 13 x 18 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr.L. 10,...
Zilveren collier, 925/000, met grote markiesvormige schakels verbonden door ovale ronde schakels. Lengte 45 cm. ca 29 gram. Nieuw
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren gebakstang 835/000, met opengewerkte florale bak en florale poten bekroond met gezichten, keurkamer Arnhem, jl.: W:1931 ca. 53gr. L.19cm.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. 'Vissers aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Geelgouden broche , 585/000 met granaat. Fijne ronde broche met 3 randen met gefacetteerde granaten. ø 28 mm ca. 3 gr.
Lot met zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een sauslepel, princes, botermesje, Haags lofje, 2 kleine botermesjes Hollands glad, 2 vleesvorkjes met palmetsteel, een suikerschep met hartvorm, suike...
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant , bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan...
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Kristallen theebus met geslepen decor voorzien van een kraag en dop voorzien van biedermeier gravures. Dop wat gedeukt. ø10x15cm. In goede staat.
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Zilveren bonbonniere, 833/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde schaal gemaakt uit een rand met gezaagde voorstellingen van figuren in het bos en van een landschap met boerderij. Versierd met opgesol...
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Zilveren chatelaine met schaar, breischede en speldenkussen, bevestigd aan een rokhaak. Samengesteld, o.a. MT.: W.Schreuder, Leeuwarden 1819. Maakt deel uit van het Fries Kostuum. In goede staat.
Plated set met theepot, suikerpot, melkkan en een zilveren klontjestang, 925/000, Engels. Het plated servies is van Elizabeth Jane Fairbairns. In goed estaat
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.
Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Prachtige grote marmeren Louis Seize pendule. Circa: 1780. Pendule heeft vuurvergulde bronzen versieringen, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. 'Deverberia A. Paria'. Achterrand bij uurw...
Grote antieke houtgesneden Schwarzwald klokkenstel met fijn gesneden roofvogel en gemsen familie. Circa 1890. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 51 - 66 cm. In goede staat.
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Twee Chinees porseleinen borden met landschappen decors (één chip). 18e Eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...