Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren montuur, 835/000, met dubbele parelrand en dop. ø 8x11cm.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger met ovaal cabouchon geslepen citrien. Grootte hanger 16x8mm. Nieuw
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Zilveren tassa, 925/000, met opengewerkte spijlenrand en gladde voet. MT.: J&R Griffin, Chester jl.: O:1914 ø 9x7,5cm ca 103 gram. In goede staat
Granatencollier met gouden sluiting, 585/000. Een collier van 2 rijen ovaal gefacetteerde granaten, 8 mm, bevestigd aan een ovale sluiting met ribbewerking. Lengte 41 cm.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.