Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.+
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...
Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G