This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

32. Aprilveiling 2017

Auction on Friday, April 14, 2017 from 00:00

Completed | Default auction

Olijflepel, zilver
Starting price 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Visschep, zilver
Result: 110 EUR

Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.

Lepels&vorkjes, zilver.
Starting price 180 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.+

Zoutvat, kristal.
Starting price 70 EUR

Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.

Miniatuur, hond, zilver.
Result: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.

6 Plated kandelaars
Starting price 40 EUR

Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Result: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

Lot verzilverd met glas
Starting price 30 EUR

Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G