Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksel . In goede staat, 18x13øcm.
Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat
Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.