Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Abstracte bronzen sculptuur op houten basement, groen gepatineerd, omstreeks 1960, vermoedelijk Duitsland 35cm. Cond:G
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Antieke bronzen plaquette Keiler met jachthoorn en eiken takken. Omstreeks 1900 20x19x3cm. Cond:G
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Art deco stijl bronzen figuur op houten basement, 21e eeuw, gesigneerd Altdorp, maanvissen, 37cm. Cond;G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Negentiende eeuwse gesigneerd bronzen beeld op marmeren basement , voorstellende een ploegende boer, met paardenspan, gesigneerd Andre 11x23x19cm Cond;G
Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G
Antieke bronzen sculptuur omstreeks 1900, 2 tortelduiven op dak.(heeft op basis gezeten) 35cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 waterdrager op lotusbloem in goede staat 49cm. Cond:G
Zuid Duits barok snijstuk omstreeks 1700 heilige Maria, mooie patina 20x17x6cm. Cond:G
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Antieke Duitse bronzen buste, Jugendstil, door: Loewenicht, getiteld Asta, omstreeks 1900, 12,5cm. Cond:G
Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G
Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 30cm. Cond;G
Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.
Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.
Grote Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 45cm. Cond;G
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G
Bronzen zittende Chinese boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 38cm. Cond;G
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G
Oude bronzen buste, Italiaanse vrouw met haardracht Korfu, omstreeks 1930, op marmeren basement, monogram M.S of S.M en Korfu 24cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Vooroorlogs bronzen Indische olifant. Cond:G 21x29x12cm.
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G
Oude vergulde bronzen Boedha, 20e eeuw, in goede staat 15,4cm.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G
Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.
Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.
Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G
Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G
Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.