Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Achttiende eeuwse statenbijbel door pieter en jacob keur, Dordrecht anno 1729, in redelijke ongerestaureerde staat, originele band(beschadigingen 13x43x27cm.
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel, Dordrecht Pieter keur, Amsterdam Pieter Rotterdam anno 1719, mooie gave lederen band met koperbeslag en diverse gravures, oude vochtvlekken. 13x26x35cm. Cond;R/G
Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G
Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G
Origineel gedicht van J.C.Bloem 1887-1966 titel de Stoep, geschreven in Wassenaar, maart 1943. 20x12,5cm. Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G
Zeven delen antiek tin, 6x Engelse maten, 1 x olielamp, 7-8cm. Cond:G
Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G
Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.
Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1920-1930 met stadswapen en leeuwenkoppen, vogelkoppen en 4 losse bronzen hangplaquettes met Phenixen 65x46øcm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920, neo renaissance met figuren en familiewapen. 50x25x25cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G
Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G
Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G
Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm.
Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G
Antieke Amsterdamseschool stijl schemerlamp, omstreeks 1930, eikenhout met parelrand(kap later) 180x40øcm. Cond:G
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Antieke messing doofpot, omstreeks 1920, met klauwpoten en ringen, in goede staat 45x33øcm.
Zes delen oud koperwerk, 19e 20e eeuw, appelketel, peerketel, comfort, stoof, lamp en mooie doofpot. 15-70cm. Con d;G
Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.
Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.
Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.
Negentiende eeuws paardemes omstreeks 1880 Willem Koops in lederen schede in goede staat 26,5cm.
Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G
Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...
Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.
Antieke verzilverde theekannen omstreeks 1900, 2 met comfort en keramiek, in goede staat 10-24cm.
Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.
Grote antieke Duitse eikenhouten kapstok met keramieken tegels, omstreeks 1890 41x14x135cm. Cond:G
Antiek messing haardscherm met restvergulding en geschilderd paneel met waterlelies en libelle, 113x60x20cm. Cond:G
Twee antieke gietijzeren haardplaten 1 met wapen en jaartal 1733 en 1 met wapen en jaartal 1795, in goede staat 60x46 en 70x38cm.
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G
Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G
Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G
Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G
Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G
Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Antiek perelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G
Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G