Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Zilveren poederdoos, 800/000. Rond model met Djokja bewerking. ø70x15 mm. In goede staat.
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands.Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met Biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jaco...
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Duits porseleinen servies gemerkt A.W Dekor Ost Friesland, handbeschilderd met floraal decor bestaande uit theepot, koffiepot, 12 kop en schotels, 5 gebaksborden, roomset, theestoof minimale chip moge...
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring versierd met in het midden een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, daaromheen zit een opengwerkt kruis bezet...
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Prachtige Duitse Rosenthal porseleinen presenteerschaal decor L. Ostermayr, auerhaan en gouddecor 2e helft 20e eeuw 4x53x35cm. Cond:G
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.