Oude Chinese pekingglazen snuffbottle, gesigneerd met paradijsvogel, mandarijneenden en waterplantendecor. bronzen dop met natuursteen. 9cm. Cond:G
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse kaarskandelaar met onyx basement, 5 lichts, omstreeks 1870 compositie metaal in goede staat 54cm. Cond:G
Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G