This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

2 Zilveren miniaturen 193
2 Zilveren miniaturen
Starting price 65 EUR
Sold
Lot zilver 7x 194
Lot zilver 7x

Result:

75 EUR

Zilveren doos 196
Zilveren doos
Starting price 200 EUR
Antieke zilveren doos 197
Antieke zilveren doos
Starting price 200 EUR
Zilveren grote molenvork 198
Zilveren grote molenvork
Starting price 140 EUR
12 Zilveren lepeltjes, roos 199
12 Zilveren lepeltjes, roos
Starting price 100 EUR
Kristallen 8 kantige koekschaal+6 kantige bonbonkom 200
Kristallen 8 kantige koekschaal+6 kantige bonbonkom
Starting price 120 EUR
Zilveren bonbonschaal 216
Zilveren bonbonschaal
Starting price 150 EUR
Zilveren doosje op pootjes 217
Zilveren doosje op pootjes
Starting price 200 EUR
Sold
Zilveren flessenbak met hout 218
Zilveren flessenbak met hout

Result:

70 EUR

Sold
Zilveren koffiekan 219
Zilveren koffiekan

Result:

135 EUR

Grote zilveren koffiekan 220
Grote zilveren koffiekan
Starting price 300 EUR
2 Zilveren schalen 221
2 Zilveren schalen
Starting price 350 EUR
Sold
Zilveren marmeladepot 222
Zilveren marmeladepot

Result:

200 EUR

Zilveren miniatuur vrouw bij waterput 223
Zilveren miniatuur vrouw bij waterput
Starting price 35 EUR
Sold
Zilveren dienblad, parelrand 224
Zilveren dienblad, parelrand

Result:

475 EUR

Zilveren koffiekan 225
Zilveren koffiekan
Starting price 600 EUR
Corpus Christi in zilveren lijst. 230
Corpus Christi in zilveren lijst.
Starting price 800 EUR
Sold
Zilveren verguld kelkje 239
Zilveren verguld kelkje

Result:

100 EUR

Zilveren Empire kelkje ca. 1820 240
Zilveren Empire kelkje ca. 1820
Starting price 120 EUR
Empire zilveren pijpencomfoor 241
Empire zilveren pijpencomfoor
Starting price 180 EUR
Zilveren taartschep en 6 theelepels 242
Zilveren taartschep en 6 theelepels
Starting price 60 EUR
2 Zilveren scharen, 18e eeuw 243
2 Zilveren scharen, 18e eeuw
Starting price 150 EUR
Sold
Zilveren kandelaar 244
Zilveren kandelaar

Result:

125 EUR