Bittner omstreeks 1900 Duitse school, boten met figuren op zee, olieverf op paneel 14,5x20cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Zes antieke eikenhouten Franse stoelen met rankendecor omstreeks 1880, met biezen zitting. 110x38x50cm. Cond:G
Antieke eikenhouten plantentafel omstreeks 1920, in goede staat 50x30x30cm. Cond:G
Zilveren thorapointer, zilver 84 zolotniks, Rusland, versierd met een getorste en een gladde draad, rode steen en bekroond met een adelaar in een ster. Moskow 1877. Grootte 39 cm Wat gebruiksporen, ca...
Grote kersenhouten eethoek met 6 stoelen, 2e helft 20e eeuw, stoelen met suede bekleed, in goede staat 78x208x95cm. Cond;G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Gouden zakhorloge, 585/000, met getorste rand. ø 4 cm. E.B. Co Levant watch. De achterzijde is versierd met een geruite bewerking en een medaillon.
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Duitse eikenhouten Barokstijl vitrineopzet, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. 205x143x46cm. Cond:G
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm
Gouden hanger, 750/000, met ketting, 585/000. Sierlijke driehoekige hanger met krullen uit getorst draad met in het midden rode stenen en parels. Gemaakt een aan sierlijk hangeroog, met een fijn gourm...
Bijzonder fraai zilveren schatkistje met emaille. Uitgewerkt kistje met kleine ronde appliqeuen( eentje ontbreekt) en getorste bewerking, versierd en ingelegd met blauw groen en oranje emaille. Marrak...
Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...
Zilveren dames hanghorloge met ketting, Zilveren hanghorloge met roze kleurige bewerking aan de gefacetteerde randen. Een wijzer ligt los in de kast. ø 30 mm. Lengte jasseroncollier 70 cm.
Zilveren zakhorloge, Vertex, 925/000, met zilveren horlogeketting en munt, Korona 1913. Zakhorloge met oog. ø 50 mm, Engels. Werkend
Lasale dameshorloge, double, langwerpig model. 14x20mm. lengte 17 cm. In redelijk goede staat.
Zilveren servies, 925/000, model Bonton met parelrand, bestaande uit een thee- en melkkan en een suikerpot met deksel. De kannen zijn voorzien van houten handvaten en de deksels zijn voorzien van een ...
Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met...
Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...
Zilveren fotolijst met brede Jugendstil versierde rand. 925/000. Fotolijst met afgeronde hoeken met brede rand, 4 cm versierd met bloem en bladbewerking. 21x26 cm. Italiaans.