This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Chinees blauw trekpotje
Result: 200 EUR

Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Starting price 650 EUR

Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.

Zeer grote schotel, 18e eeuw
Result: 650 EUR

Kapitale 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met figuren en floraaldecor in coulissen, minimale randschade, geschulpte rand, 41,5ø Cond:G

Opgezette bok
Result: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Franse Art Deco lamp
Result: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat

Viool
Result: 275 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken, in vioolkist 77,5cm Cond:G

6-Delig snijwerk
Starting price 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

Grote drakenpot, Jia Jing
Starting price 3.000 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G

Replica Egyptisch museumstuk
Result: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

3 Delen oud glas
Starting price 20 EUR

Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen

Grote globus op standaard
Result: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

6 Delen glaswerk, Copier Leerdam
Result: 35 EUR

Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G

Staand lampje met putti
Starting price 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Divers kristal
Result: 30 EUR

Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G

3 Delen glaswerk
Starting price 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G

Messing inktstel
Starting price 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Biedermeier weegschaal
Result: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

Steendruk
Result: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

5 Chinese glazen snuff bottles
Starting price 110 EUR

Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G

Zilveren vleesvork
Result: 40 EUR

Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Starting price 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

Gouden ring briljant
Starting price 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw

2 Glazen bolvazen
Starting price 40 EUR

Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G

Schilderij, schommelpaard
Result: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G