This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Rosenthal sierbord
Starting price 60 EUR

Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G

Han Dynasty figuur
Starting price 450 EUR

Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm

Porseleinen panter
Starting price 700 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm

Servies, Nymphenburg
Result: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G

9 Delen ivoor
Starting price 50 EUR

Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G

Netsuke
Result: 110 EUR

Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat

Slagwapen in schede
Result: 350 EUR

Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.

41 Glazen met karaf
Result: 45 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

5 Delen glas
Result: 15 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Divers kristal
Result: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

Orrefors vaas
Result: 80 EUR

Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G

Buste
Result: 20 EUR

Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.

Sculptuur, H. Janzen
Starting price 80 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

Beeld, jongen met hoed
Starting price 100 EUR

Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Starting price 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Beeld, boekenwurm
Starting price 100 EUR

Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Result: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Result: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

6010
Result: 60 EUR

Bronzen golfspeler op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 21cm Cond:G

Boulle klok
Starting price 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Pendule, negeroïde man
Result: 1.900 EUR

Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...

Doos met 10x Mahjongg spel
Result: 50 EUR

Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G

Beeld brons
Starting price 620 EUR

Grote zware antieke bronzen figuur, voorstellend een man in harnas (ongesigneerd) 60cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Result: 20 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R