Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G