Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Diana van den Berg stilleven druiventros met goudkader tekst, aquarel op papier 22x15cm Cond:G
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Zilveren gulden Koning Willem I, 1840. Laatste jaargang van Koning Willem I, Cond.: G
Achterglasschildering Russische school Vecenaj Leportinot 1974, winters landschap met figuren, olieverf op glas 55x47cm Cond:G
Zes oude voorraadflessen, 1 Maggi, 2 Loreal, een Karlsbader Sprudelsatz, een Kruschen Salz, en onbekend bruin glas. 10-28cm Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Alex Asperlach 1969 ( 1901 - 1984), olieverf op linnen, zandpad in landschap 100x70cm. Cond.: G
Twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Lot oud Duits blikken Märklin speelgoed omstreeks 1930, electrisch, lok met tender, 3 rails en wagon (bespeeld) 13-27cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1930 stadsgezicht Venetie met figuren olieverf op linnen, 24,5x30cm Cond:G
Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39 Cond: R/G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3