Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G
Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat
Vijftien delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G
Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm
Messing plated schaal ca. 1900 in de vorm van een vogel Cond.: G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G