This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren fruit-dienschaal
Starting price 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...

Gouden dameshorloge
Starting price 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.

Vitrinekastje
Starting price 100 EUR

Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.

Ladenkastje als bureau
Starting price 600 EUR

Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G

2x Glas in lood
Result: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm

Jade draak
Starting price 80 EUR

Grote jade Foohond 21e eeuw China. 20x26x9 Cond:G

Twee porseleinen groepen tafellampen
Result: 50 EUR

Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R

6 Aardewerken beeldjes
Result: 70 EUR

Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G

3 Porseleinen kannen
Result: 15 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

Wedgwood borden + peper/zout stel
Result: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

2 Chinese borden
Starting price 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R

Porseleinen schaal
Starting price 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte schaal omstreeks 1900 met rondom Chinese kinderen decor, 6x20x8 Cond:G

Celadon bord
Starting price 75 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G

Blauwe Chinese vaas
Starting price 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met decor van vogels en landschap in goede staat 43cm.

2 Porseleinen kandelaren
Starting price 350 EUR

Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G

Porseleinen adelaar
Starting price 180 EUR

Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G

Koekoeksklok
Starting price 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Schilderij, G. Krol
Result: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

Bim Bam klok
Result: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Result: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

4x Tulpen, zeefdruk
Result: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Boulle klok
Starting price 350 EUR

Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G

Pastel, dame
Starting price 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G