Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...
Elegante broche WG 750/000 met briljanten. Mooie broche in een fanatsie veervorm met ca 33 briljanten in diverse grootte, totaal ca 0.50 crt, Grootte broche 54x25 mm ca 11.4 gr
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten...
Ring WG 585/000 met Robijn en diamant. Een rijring, 3,4 mm breed met 3 lichte robijnen en 8 kleine diamantjes, totaal 0.08 crt. ø 50
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Kavel van 2 flacons: 1x zilveren kegelvormige flacon met Franse lelies, San Fransisco Geo. G. Schreve en Co 10,5x5cm., ca. 46gr. (iets gedeukt) en 1x kristallen flacon met diverse bewerkingen, voorzie...
Papbordje, zilver 950/000, Frankrijk met bijpassende paplepel met benen bak, Empire, met bewerkte filetrand. In mooie originele verpakking. ø bordje 14 cm, lepel lengte 16 cm
Hanger en broche zilver 925/000. Een hanger in de vorm van een pinguin,28x15 mm, Greenpeace, met collier en een broche in de vorm van een Vikingschip, verguld met emaille, Alex Holmsen, Krsitiansand, ...
Ring GG /WG, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de zetting zit een bri...
Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.