This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Brede kaptafel, spiegel
Starting price 100 EUR

Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.

Buffetkast, Queen Anne stijl
Result: 100 EUR

Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.

A. Kreizel
Starting price 35 EUR

A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G

5 Chinese borden, 18e eeuw
Result: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

Klaptafel
Result: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Pierrot
Starting price 25 EUR

Oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R

2 Series kop&schotel
Starting price 50 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

3 Delen goudsteen
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

14 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Result: 70 EUR

Veertien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G

Vlinderbank
Result: 275 EUR

Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.

5 Delftse borden, 18e eeuw
Result: 275 EUR

Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G

2 Imari vaasjes
Result: 20 EUR

Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R

2 Tekeningen
Starting price 40 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G

Barok commode
Starting price 1.800 EUR

Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...

Imari plateau
Result: 50 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse imari porseleinen tafelstuk (mogelijk Chinees). Gesigneerd met met decor van flora en landschap 12xø21,8cm. Cond.: G

2 Werken op rijstpapier
Starting price 50 EUR

Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R

Rob de Haan
Result: 60 EUR

Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Result: 300 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Result: 60 EUR

J. Blomeyer 1978 (Duitse School), olieverf op linnen, "Phäonien" 60x67cm. Cond.: G

Schilderij, bomschuiten op strand
Result: 135 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, man en vrouw bij kaarslicht
Result: 70 EUR

C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd, kippen
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G