Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R
Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G
Mahoniehouten antieke Louis Philip vlinderbank met snijwerk en nieuwe rode stoffering in goede originele staat 120x86x160cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten met wortelnoten fineer diep gebogen 2-laden commode met 2 handgrepen aan de zijkanten, bronzen beslag, sloten en sleutels in zeer goede staat met vurenhouten corpus 81x76...
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Grote Hollandse eikenhouten met noten fineer kussenkast 2e helft 20e eeuw (uitneembaar). Stijlmeubel in Renaissance stijl. Zwarte halve zuilen met capitellen, geheel in zeer goede staat 190x65x180cm.
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R
Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...