This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Diverse bellen
Result: 90 EUR

Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G

Rookset
Starting price 30 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Boek, Salvador Dali
Starting price 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

14 Tegels
Starting price 50 EUR

Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R

Petroleum kachel
Starting price 40 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G

Lot double
Starting price 25 EUR

Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.

Snuffbottle, bloem en krekel
Starting price 45 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle ca. 1930 met krekeldecor (gemerkt) 7,8cm. Cond.: G

3 Schotels, Queng Long
Result: 80 EUR

Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G

Parelmoer theekistje
Starting price 100 EUR

Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R

2 Tinnen kandelaren
Result: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Starting price 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.

Ring GG citrien briljant
Starting price 320 EUR

Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...

Antiek pistool
Result: 300 EUR

Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.

Ring GG lapis brilj
Result: 300 EUR

Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr

Klemband zilver
Starting price 25 EUR

Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr

5 KPM borden
Starting price 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen gebaksschotels ca. 1930

Rosenthal eetservies
Result: 135 EUR

Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G

Kavel Romeins
Starting price 150 EUR

Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...

Kist gewichten
Result: 135 EUR

Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.

Tabakspot
Result: 30 EUR

Oude Delfts Goedewaagen tabakspot met Moren-decor en koperen deksel ca. 1930 in goede staat 22xø17cm.

Waaier achter glas
Result: 100 EUR

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.

Broche naaldenkoker RG
Starting price 150 EUR

Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm

Ring GG valkenoog
Starting price 100 EUR

Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55

Kristallen oorkaraf
Starting price 100 EUR

Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...