Rechthoekige zilveren dekseldoos met grote druppelvormige barnsteen in deksel, 925/000, totaalgewicht ca. 325gr., 13,5x8x4,5cm. Cond.: G
Armband zilver 835/000 met schakels, jaren 70. Brede armband, 15 mm, met 8 plaatschakels met draad en bolbewerking. De armband is voorzien van een bakslot, veiligheid en beschermlak. Lengte 19 cm ca 3...
Kavel met divers plated bestek waaronder: 12 dessertlepels van Christofle en 12 messen, 12 vorken en 12 dessertmessen van Christofle in cassette.
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Apart antiek pistool 19e eeuw, beschadigd en een deel mist 19cm. Cond.: M
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Hanger GG 585/000 met magie oog. Grote ronde hanger met gladde GG rand met daarin glas met een hologram van een oog. ca 8.25 gr, ø 36 mm
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Jugendstil tafelschaal (plated messing) met blauwglazen binnenbak ca. 1910, 21xø25cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, molens bij kinderdijk 50x70cm. Cond.: G
Twee oude mondharmonicas ca. 1950 Duitsland: 1x Bandmaster en 1x Echo Bell metal Reeds Hohner 12-21cm. Cond.: G
Oude Duitse bakelieten radio "Ilmenau 480 Veb. Stern R.F.T. Radio Sonnenberg Ilmenau". In goede werkende staat 16x27x13cm.
Kristallen whiskykaraf met zilveren kraag 925/000, 24xø9,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren beugeltas, 835/000, MT.: onleesbaar. Beugelbreedte 11cm., Cond.:G
Ring GG WG 585/000 met briljant. Strakke GG ring, merk Quinn, met in het midden een briljant, 0.09 crt, gezet in een WG gladomzetting met brede rand en 2 WG eindstukken. ca 3.6 gr ø 50 Nieuw
Jo Bouman-Kruyder (Amsterdam 1886 - ), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met papegaaien 65x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Marino (mogelijk Marino Marini 1901-1980), gemengde techniek op papier, ruiter te paard 19x26cm. Cond.: G
Russisch ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr
Kavel van 3 delen zilver: 2x zilveren theezeef (1x strak gevormde theezeef met onderschotel, ø9cm. en 1x theezeef met getorste rand en bewerking ø7cm.) en 1x peperstrooier, gelobt strak model met hout...
Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diam...