Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Pre Colombiaanse Chancay terracotta, voorstellend vrouwelijk staand figuur (bodemvondst) ca. 900 -1400 AD. Grafgift van edelen ter bescherming van het kwaad. In goede staat en ongerestaureerd 20cm.
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van fugren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde or...
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M
Antieke ivoren vaas met decor van een olifant en bloem (lichte randschades) 21cm. Cond.: R-G
Antieke benen wandelstok met als handvat een zittende pijprokende man in goede staat 92cm.
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R