This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Barometer
Result: 30 EUR

Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.

3 Zittende geisha's
Starting price 100 EUR

Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G

Dubbele messing fotolijst
Result: 50 EUR

Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.

2 Bronzen kandelaars
Result: 60 EUR

Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.

6 Kandelaars
Result: 70 EUR

Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...

Statenbijbel 1664
Starting price 1.100 EUR

Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G

Amandelgeslepen fruitschaal
Result: 40 EUR

Zware kristallen 19e eeuwse geslepen fruitschaal (chips rand) 16xø27cm. Cond.: R

Karaf met slijpwerk
Result: 115 EUR

Hollandse 18e eeuwse gegraveerde karaf met gravering scheepvaart en tekst "Het Lands Welvaren" (2x) en 4 schepen met floraal decor. 12xø9,5cm. Chip bovenrand Cond.: R-G

Karaf + 6 glazen
Starting price 35 EUR

Antieke karaf-set van 6 Roemer glazen voor wijn met wijnrankendecor ca. 1900 (Duitsland), 1 minimale chip 15-37cm. Cond.: G

3 Delen glas
Starting price 45 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Albasten zuil
Starting price 110 EUR

Chinese albasten bewerkte zuil ca. 1900 in goede staat 67xø25cm.

Kunstglazen schaal
Starting price 60 EUR

Glazen design schaal ca. 1980 met panter-effect (stippen) 9,5xø35cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Starting price 30 EUR

Zes Duitse mondgeblazen romer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Diverse bellen
Result: 90 EUR

Kavel diverse oude/antieke bellen (32 stuks) van messing en brons 3-22cm. Cond.: G

Rookset
Starting price 30 EUR

Zware oude Indonesische messing 5-delige rookset met Wayang-decors 20e eeuw in goede staat 22x26x33cm.

Petroleum kachel
Starting price 40 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G

Renard, schaatsen
Result: 200 EUR

N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G

Vitrinekast
Result: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Result: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Wortelnoten buikkastje
Result: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

Schilderij, Haverkamp
Starting price 400 EUR

G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met paard
Starting price 200 EUR

Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaren
Result: 15 EUR

Twee oude tinnen kandelaren 20e eeuw 39cm. Cond.: R-G

3-Tands lans
Starting price 600 EUR

Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.